Marzysz o wyjątkowym wypoczynku w górach?

Chatta Huba –

Domek w Górach

SPRAWDŹ OFERTĘ
Domek - ikona

2 nowoczesne domy
zapewniające wysoki komfort

Goście - ikona

przygotowane dla 8-12 osób
w opcjonalnej wersji z apartamentem

Łóżko - ikona

4 lub 5 umeblowanych sypialni
w zależności ile potrzebujesz

Łazienki - ikona

2 lub 3 przestronne łazienki
z prysznicem i deszczownicą

POZNAJ NASZ

DOMEK W GÓRACH.

Chatta Huba - salon, domek w górach

Domek w górach to marzenie wielu osób, dom w górach i dom nad jeziorem czorsztyńskim wydaje się być marzeniem nierealnym. Mamy idealne połącznie: domek w górach do wynajęcia i domek nad jeziorem Czorsztyńskie. Do dyspozycji gości są dwa domy z kominkiem. Domy typu chata a nawet chatta huba w stylu nowoczesnej stodoły.

Zapraszamy wszystkich, którzy szukają noclegu w górach, nietypowego noclegu w górach, noclegu w górach koło Czorsztyna, noclegi blisko jeziora Czorsztyńskiego, małych lub dużych domków jezioro Czorsztyńskie. Oddajemy w Wasze ręce luksusowy dom w górach, duży z apartamentem, lub luksusowy domek w górach, mniejszy, bo bez apartamentu.

Nietypowe noclegi w górach tylko w Chatta Huba, tu dwa nowoczesne domy w górach, domy nad jeziorem, idealne jako letniskowe domki w górach, ale również idealne w zimowy czas. Domy z kominkiem, każdy posiada dodatkowo swój kominek ogrodowy. Chata o nazwie Chatta Huba to dom w górach z balią. Zrelaksujesz się i naładujesz w naprawdę luksusowym domu w górach, domku nad jeziorem czorsztyńskim, domu z widokiem na góry.

WIĘCEJ INFORMACJI

CHATTA HUBA

NASZA GALERIA.

Ceny - ikona

atrakcyjne ceny
wynajmu naszego domu

Metraż - ikona

dom w pełni
wyposażony i funkcjonalny

Sprzątanie - ikona

czyste i schludne
zawsze przygotowany

Dokumenty - ikona

przejrzyste warunki
minimum formalności

ATRAKCYJNA OKOLICA

WYJĄTKOWY ODPOCZYNEK.

Chatta w górach to nietypowa chata, dlatego noclegi nietypowe w górach są oczywistością z uwagi na luksusowy dom w górach lub mały luksusowy domek w górach możemy opowiadać sporo w temacie noclegi blisko jeziora Czorsztyńskiego czy noclegi w górach.

Jakkolwiek dom na wynajem w górach i dom na wynajem nad jeziorem oraz nietypowy luksusowy dom w górach i domek w Czorsztynie lub domek w Czorsztynie można scalić w jedno Chatta Huba to chata na wynajem w górach z widokiem na jezioro czorsztyńskie, dom z kominkiem na wynajem w chłodne dni, dom z balią z widokiem jak z bajki.

Już nie musisz zastanawiać się nad nocleg blisko jeziora Czorsztyńskiego, czy wziąć dom na wynajem w Czorsztynie, domek na wynajem na jezioro czorsztynskie,  czy domek w Czorsztynie jeśli jeszcze dodatkowo lubisz patrzeć na góry będzie to również domek w górach do wynajęcia- a nawet dwa domki w górach do wynajęcia razem lub osobno.

WIĘCEJ INFORMACJI
Chatta Huba - salon, domek w górach

ATRAKCYJNA OKOLICA

WYJĄTKOWY ODPOCZYNEK.

Chatta Huba to nie tylko dom za wynajem, domek w górach domek do wynajęcia. To chata a właściwie Chatta Huba miejsce stworzone z pasją. Jeżeli wyszukasz chatta w górach, luksusowy domek w górach, luksusowy dom w górach, czy nietypowe noclegi w górach z pewnością natrafisz na dom do wynajęcia w górach, dom do wynajęcia nad jeziorek czorsztyńskim Chata o wdzięcznej nazwie Chatta Huba.

Wyjątkowość zawdzięcza usytuowaniu, jest to dom w górach, dom z widokiem na jezioro czorsztyńskie, a nawet są to dwa domy na wynajem w górach, dwa domy do wynajęcia Czorsztyn, domek w Czorsztynie i domek w górach. Miejsce widokowo przepiękne, możliwość wyboru czy będzie to domek do wynajęcia, czy duży dom do wynajęcia, czy noclegi w górach koło Czorsztyna a może noclegi blisko jeziora Czorsztyńskiego – tak czy siak jest jest to niewątpliwie luksusowy domek w górach, duży luksusowy dom w górach, chatta w górach i chatta w Czorsztynie.

Jeżeli kochasz rower i ścieżkę VELO CZORSZTYN, potrzebujesz noclegu w górach koło Czorsztyna, czy noclegu w górach, wyszukaj domek w górach do wynajęcia, domki w górach do wynajęcia, domek w górach, lub całkiem duży dom chata w górach do wynajęcia. Nie będą to zwykłe domki letniskowe w górach, tylko całoroczne domy na wynajem w górach z kominkiem, domy w górach z balia, domy w stylu skandynawska nowoczesna stodoła.

dane kontaktowe

NAPISZ DO NAS.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

mapa dojazdowa

NASZA LOKALIZACJA.